A A+ A++ K K K

2020-03-24 21:05

Nauczycielki grupy I:

Pani Justyna

Pomagają nam pani Ania i pani Agnieszka.

Minione tygodnie to czas, w którym sporo uwagi poświęciliśmy obserwacjom przyrody związanym z nową porą roku, czyli wiosną. Rozmawialiśmy o wracających w rodzinne strony ptakach, pojawiających się kwiatach i budzących ze snu zwierzętach lasu. Zdobyliśmy też  informacje o mleku i produktach pochodzenia mlecznego, nawet samodzielnie wykonaliśmy koktajl bananowy. Ostatnie dni poświęcone były tematyce świątecznej,a zadania związane z tym czasem pomagali nam wykonać rodzice i inni członkowie rodziny, za co serdecznie dziękujemy. Przy okazji składamy też najlepsze życzenia świąteczne, obfitujące w zabawę i przyjemną, rodzinną atmosferę. Mamy też nadzieję, że już niebawem zobaczymy się w przedszkolnych murach i w zdrowiu będziemy razem uczyć się i bawić.

W kwietniu zajęcia dydaktyczne i zabawy dzieci będą opierać się na tematach, których treści wynikają z obszarów edukacyjnych zawartych w postawie programowej wychowania przedszkolnego:

1. Z kulturą za pan brat.
  2. Jestem kulturalny.
  3. Książka - mój przyjaciel.
  4. Baśnie, bajki, legendy.