A A+ A++ K K K

2020-03-24 21:05

Nauczycielki grupy I:

Pani Justyna

Pomagają nam pani Ania i pani Agnieszka.

To już ostatni miesiąc roku szkolnego. Tak szybko minęły ostatnie miesiące, tak wiele dzieci się nauczyły i tak bardzo urosły! W ostatnich tygodniach zrobiło się cieplej, dzięki czemu więcej czasu mogliśmy spędzać na placu zabaw, odkryta też już została przedszkolna piaskownica. Dzieci mogą ćwiczyć swoją zwinność i sprawność nie tylko na zabawkach terenowych, ale też podczas jazdy na obleganych przez nie rowerach / motorach. Także malowanie kredą cieszy się u nich ostatnio popularnością. Z racji coraz częściej pojawiającego się słońca, przypominam wszystkim rodzicom o odpowiednim ubiorze, a przede wszystkim - nakryciu głowy. W najbliższych tygodniach będziemy witać piękną pogodę muzyką, powoli żegnać się z naszą salą oraz rozmawiać o tym, co czeka nas po wakacjach.

W czerwcu zajęcia dydaktyczne i zabawy dzieci będą opierać się na tematach, których treści wynikają z obszarów edukacyjnych zawartych w postawie programowej wychowania przedszkolnego:

1. Kolorowe lato

2. W krainie muzyki.