A A+ A++ K K K

Grupa IV

2020-03-24 21:20

Nauczycielki grupy IV:

- pani Justyna i pani Dyrektor

Pomagać nam będzie Pani Agnieszka.

 

 

Witamy serdecznie po wakacjach !

 

Mamy nadzieję, że aktywnie i dobrze spędziliście Państwo i nasze dzieciaki ostatnie tygodnie. Już nie możemy się doczekać relacji z wakacyjnych przygód :)

Nastał czas „zerówki“. - to już nasz ostatni wspólny rok, czas na doskonalenie umiejętności, naukę i oczywiście zabawę !

Na nachodzący rok szkolny 2023/2024 życzymy pięknych chwil i owocnej współpracy między nami dorosłymi, tak, by dzieciaki każdego dnia nabierały wiatru w żagle !

 

Przypominamy, że w godzinach 7.00 -7.30 zbieramy się w sali grupy I, od 7.30 kierujemy się do sali III, natomiast od 8.00 dzieci powinny podążać do naszej nowej, IV sali.


We wrześniu nasze zabawy i zajęcia dydaktyczne opierać się będą na następujących tematach:

 

1. W przedszkolu.

2. Oto ja.

3. Moja droga do przedszkola.

4. Jesień w parku, w lesie.
Czasami trudno jest powrócić do stałego rytmu dnia, tygodnia... Można to jednak ułatwić dzieciom poprzez odpowiednie ich nastawienie. Przypomnijmy, że w przedszkolu czekają ich koledzy i koleżanki, rozbudźmy wyobraźnię dotyczącą nowej sali, tego, jakie znajdują się w niej zabawki, jakie będą kolejne zajęcia i zadania.. Porozmawiajmy z dziećmi o powrocie, przygotujmy je na zmianę dotychczasowego trybu, zapewnijmy o swojej miłości i o tym,że zawsze i na pewno będziemy je z przedszkola odbierać,że mogą na nas dorosłych zawsze liczyć i zwrócić się o pomoc. Starajmy się wspierać nasze pociechy, chwalmy je za każdy sukces, choćby taki jak samodzielne i odważne wejście do sali.

 

 

Kontakt

Przedszkole nr. 193
ul. Odyńca 61
02-644 Warszawa (Mokotów)

tel. 22 844-38-64
Copyright 2023 Przedszkole 193