A A+ A++ K K K

Grupa II

2020-03-24 21:10

Nauczycielki grupy II:

- pani Ania

Pomagać nam będzie pani Ania. 

GRUDZIEŃ

            W minionym miesiącu poruszyliśmy bardzo ważne i bliskie nam tematy. Rozmawialiśmy o naszych prawach i obowiązkach, rodzinie oraz zdrowiu i bezpieczeństwie.

Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe i utrwalaliśmy naszą wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, wiemy czym jest Piramida Zdrowego Żywienia, uczymy się kulturalnego zachowania przy stole, podczas posiłków korzystamy z naszych serwetników i z przyjemnością częstujemy innych przygotowanymi przez nas potrawami.

Z wielką radością powitaliśmy pierwsze śnieżne dni w naszym przedszkolu. Korzystając z tej okazji rozpoczęliśmy próby lepienia bałwana i mamy już za sobą pierwszą bitwę na śnieżki. Coraz częściej myślimy o zbliżających się świętach i oczywiście o Mikołaju, którego nie możemy się już doczekać.

A już niedługo będziemy mogli razem z Rodzicami poczuć klimat nadchodzących świąt podczas WARSZTATÓW ŚWIĄTECZNYCH 13.12 o godzinie 15:00.

           

 

W GRUDNIU nasze zajęcia dydaktyczne i zabawy będą opierać się na tematach, których treści wynikają z obszarów edukacyjnych zawartych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego.

  1. W świecie książek.
  2. Idzie zima ze śniegiem.
  3. Idą święta.
  4. Mijają dni, miesiące, lata.
 

Kontakt

Przedszkole nr. 193
ul. Odyńca 61
02-644 Warszawa (Mokotów)

tel. 22 844-38-64
Copyright 2023 Przedszkole 193